Okolozlína

Posledním závodem seriálu Cyklomaraton Tour 2010 byl závod Okolozlína, který byl zároveň i mým posledním v této sezóně.

Závod to byl velice těžký, představte si na 48 kilometrech převýšení 1400 m. Trať byla pěkně rozbahněná a tak si všichni vzpomněli na průběh letošních závodů, kdy o déšť a bahno skutečně nebyla nouze.

I přes křeče, které se opět dostavily a krizi na 27 kilometru, jsem do cíle přijel za 2:55:58 , což v mé kategorii znamenalo 20 místo, keteré jsem si tak doufám v kategorii udržel celkově. Béda jako vždy má konec sezóny famózní a jezdí jako drak. Dal mi 15 minut  a ve stejné kategorii dojel šestnáctý. Eva Gary jela krátkou trať a vybojovala v kategorii Ženy 24+ jedenácté místo.

Takže zazvonil zvonec, závodům je konec a my můžeme děkovat Pánu Bohu, že jsme to všechno ve zdraví přežili.